
| 4800 Ft | Elővételben | |
| 5800 Ft | A koncert napján a helyszínen és online |
Online jegyvásárlás:

![]()
Ingyenes parkolási lehetőség:
1165 Budapest, Diósy Lajos utca 22.
.jpg)

Május 8. péntek 19:30

Just For Fun Project
Együttesünk 6 éve alakult, elsősorban olyan repertoárral dolgozunk, mely közérthető, kedvelt jazz-melódiákból áll, de kikacsintunk más műfajok, a funky és jazzrock világa felé is. Motivációnk jó értelemben vett színvonalas szórakoztatás, amiben magunk is örömmel merülünk el.
Zenekarunk az elmúlt időszakban 3 új taggal erősödött: Csanyi Zoltán billentyűs (ex-Kaszakő, Kollmann Gábor Quintett) Szalay Gábor gitáros (Budapest Bossa, Szalay Organ Trió) és Sárkány Sándor nagybőgős (Benkó DixielandBand, Cotton Club Singers) érkezett korábbi csapatunkhoz, Novotny Tibor vibrafonoshoz, Vázsonyi János szaxofonoshoz és Heinfarth György doboshoz.

Május 8-i Jazzliget fellépésünk alkalmával ismét találkozhat a közönség különleges és ritka
hangszerünkkel, a vibrafonnal!
Közreműködik:
Kollmann Gábor szaxofon művész

Koncertünk énekes szólistája Bolba Éva lesz, aki – mint generációjának egyik legjobbja – garantálja a felhőtlen hangulatot. Éva a saját trióján kívül a Bolba Éva és a JAZZterlánc alapítója, valamint a Bohém Ragtime Jazz Band tagja. A 2021-es Shoot4Earth világversenyen a „Nature is not yours alone!” című kisfilm alkotójaként a legjobb hazai filmzene-díjban részesült.
-----------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

A program megvalósulását
a Nemzeti Kulturális Alap Hangfoglaló programja támogatta!