2022. július

22
Szo
23
V
24
H
25
K
26
Sze
27
Cs
28
P
29
Szo
30
V
31
kulturliget eseménynaptár

Állás - Műszaki alkalmazott

2022. június 02. 12:00

A Corvin Művelődési Ház - Erzsébetligeti Színház

teljes munkaidős
Műszaki alkalmazottat keres
fénytechnikusi - berendezői – általános műszaki feladatok ellátására

Főbb feladatok:

  • Színháztechnikai feladatok ellátása, színpadi produkciók segítése; világosítás, rendezvények technikai lebonyolítása, felügyelete, technikai háttér biztosítása.
  • Fénytechnikai eszközök, berendezések rendeltetésszerű működésének biztosítása, karbantartása, állagmegóvása.
  • Rendezvényekhez és különböző programokhoz szükséges eszközök és bútorok biztosítása, mozgatása, elhelyezése.
  • Eszközök és a létesítmény eseti karbantartási feladatainak ellátása: kisebb javítások elvégzése.
  • Kiállítások felszerelése, elhelyezése és leszerelése.
  • Az intézmény sajátos jellegéből adódó egyéb műszaki feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Alapvető műszaki ismeretek megléte
  • Kiváló együttműködési képesség
  • Ügyesség, pontosság, gondos munkavégzés
  • Jó fizikum, teherbírás
  • Rugalmasság

Feltétel: középfokú végzettség

Előnyt jelent: szakirányú végzettség és/vagy gyakorlat

A munkaviszony időtartama: határozatlan idejű jogviszony, heti 40 órában
Változó munkaidő beosztás, folyamatos munkarendben

A munkakör betölthető: a pályázatok elbírálását követően.

Jelentkezés önéletrajzzal az alábbi elérhetőségeken, postai vagy elektronikus úton:

Corvin Művelődési Ház - Erzsébetligeti Színház
(Bp., 1165 Hunyadvár utca 43/c)

E-mail: info@kulturliget.hu

Kategória

Mindenmás